Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie

ul. 11 Listopada 20, 21-400 Łuków

Oferty pracy

OGŁOSZENIE

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BRONISŁAWA CHĄCIŃSKIEGO W ŁUKOWIE

POSZUKUJE NAUCZYCIELA –PSYCHOLOGA

Liczba etatów – jeden
Wymiar czasu pracy – 22/22
Podstawa zatrudnienia – umowa na zastępstwo

Wymagania niezbędne:
1. posiada wyższe wykształcenie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym,
2) przestrzega podstawowych zasad moralnych,
3) spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu,
4) nie jest karana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- Organizowanie pomocy psychologicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
-Wspieranie wychowawców, nauczycieli i rodziców w rozwiazywaniu problemów wychowawczych.
- Rozpoznawanie potencjalnych możliwości i potrzeb uczniów.
- Wspieranie uczniów w eliminowaniu negatywnych zachowań, analiza przyczyn niepowodzeń.
- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pomocy psychologicznej

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
Miejsce pracy – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie ul. 11 Listopada 20 21-400 Łuków
Zatrudnienie na czas zastępstwa za nieobecnego nauczyciel.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku psychologia, oraz dokument potwierdzający posiadanie przygotowania pedagogicznego.

 Miejsce składania dokumentów:
Osobiście lub przesyłką - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnym  im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie ul. 11 Listopada 20 21-400 Łuków,
Pocztą elektroniczną – sp4@um.lukow.pl

Informacje

Liczba wyświetleń: 914
Utworzono dnia: 08.02.2021

Historia publikacji

  • 12.02.2024 17:45, Administrator
    Edycja strony: Oferty pracy
  • 08.02.2021 12:56, Administrator
    Dodanie załącznika: Nabór na stanowisko urzędnicze - specjalista ds. kadr i archiwizacji
  • 08.02.2021 12:54, Administrator
    Usunięcie załącznika: Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - specjalista ds. kadr i archiwizacji