Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie

Świąteczna zbiórka dla zwierząt ze schroniska „Zwierzaki do wzięcia”

Utworzono dnia 22.12.2021

         W grudniu w naszej szkole została zorganizowana świąteczna zbiórka dla zwierząt ze schroniska „Zwierzaki do wzięcia”.
         Pomysłodawcami i koordynatorami tej akcji byli uczniowie kl. 3a, którzy przygotowali również plakaty zachęcające do przynoszenia podarunków dla czworonogów. Nad akcją czuwały także panie: Monika Wolanin-Drozd, Aneta Bielecka i Ewa Ścioch.
         Uczniowie klas 1-3 oraz klas starszych z wielkim sercem przynosili potrzebne zwierzętom rzeczy: karmę, zabawki, miski, smycze i obroże oraz ciepłe koce i ręczniki, którymi można otulić budy w zimowe chłody. Uzbierało się tych darów naprawdę dużo i z całego serca za pomoc dziękujemy.
         20 grudnia wszystkie podarunki zostały odwiezione do schroniska „Zwierzaki do wzięcia” w Goździe k/ Okrzei. Kilkoro reprezentantów szkoły, pani Monika oraz rodzice, którzy zaoferowali bezinteresowną pomoc w transporcie mogli zobaczyć z bliska świat zwierząt żyjących w schronisku.
         Nasze dary bardzo ucieszyły pieski i kotki, ale także ich opiekunów, którzy nie muszą się już martwić, co włożyć do misek ponad 40 podopiecznym.
         Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy. Jesteście prawdziwymi PSIjaciółmi!

 

Klasa 3 a i organizatorzy

Świąteczna zbiórka dla zwierząt ze schroniska „Zwierzaki do wzięcia”

Utworzono dnia 22.12.2021, 15:09

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 2 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny