Laureaci w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel pies”
Laureaci w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel pies”
We wrześniu w naszym mieście odbyło się wyjątkowe wydarzenie, Wielki Psi Piknik pt:„ Psiemarsz” promujący odpowiedzialną adopcję psów i wsparcie schroniska „Zwierzaki do wzięcia”. Z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny dla dzieci „Mój przyjaciel pies”. Miał on na celu przedstawienie swojego lub wymarzonego pupila oraz plastyczne przekazanie miłości do zwierząt.
Spośród wielu prac z łukowskich szkół, były też prace naszych uczniów. Hanna Kępka z kl.6b zajęła II miejsce, a uczeń klasy 3c Jaś Siwiak otrzymał wyróżnienie. Nagrody rzeczowe i dyplomy zostały wręczone na plenerowym podsumowaniu i tam też zaprezentowano wszystkie piękne i kolorowe prace uczniów.
Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Opiekunowie artystyczni







