Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie

Dzień Babci i Dziadka w IIb

Utworzono dnia 22.01.2024

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia.

                            

         Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Uczniowie klasy IIB, chcąc złożyć serdeczne podziękowania, 17 stycznia 2024r., zaprosili swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta.

Przybyli goście: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały dla swoich dziadków Jasełka, piosenki i tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój,  pojawiły się także łzy wzruszenia. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie drugoklasiści złożyli babciom i dziadkom życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki, aby w ten szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek, wdzięczność i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i okazane dobro.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i wzruszeń. Szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Małgorzata Rzepko

Aneta Bielecka

Dzień Babci i Dziadka w IIb

Utworzono dnia 22.01.2024, 13:06

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny