Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie

Pracownicy

Dyrektor mgr Elżbieta Pogodzińska

Wicedyrektor mgr Elżbieta Kur

Wicedyrektor mgr Anna Siedlecka - Marciniuk

 

kształcenie zintegrowane

  • mgr Marzena Dudzińska
  • mgr Agnieszka Jezierska
  • mgr Aneta Kamińska
  • mgr Jadwiga Kondratowicz
  • mgr Bożena Pilska
  • mgr Małgorzata Rzepko
  • mgr Jolanta Smyk
  • mgr Małgorzata Stryjek
  • mgr Ewa Ścioch
  • mgr Monika Wolanin-Drozd
  • mgr Anna Wójtowicz
  • mgr Anna Zabłocka

język polski

  • mgr Agnieszka Bryła
  • mgr Dorota Nurzyńska
  • mgr Joanna Olszewska
  • mgr Agnieszka Wardak
  • mgr Maria Wiąckiewicz
  • mgr Iwona Zubkiewicz

język angielski

  • mgr Marta Brońska
  • mgr Agnieszka Chernik
  • mgr Agnieszka Gaja-Michalak
  • mgr Dorota Górska
  • mgr Renata Michalak
  • mgr Małgorzata Tomczak

język niemiecki

  • mgr Agnieszka Chudzik
  • mgr Marek Krasuski
  • mgr Agnieszka Niedźwiedź

język rosyjski

  • mgr Ilona Dmowska

historia

  • mgr Hubert Dybciak
  • mgr Zbigniew Janaszek

wiedza o społeczeństwie

  • mgr Małgorzata Wawrzyńczak

przyroda

  • mgr Joanna Borkowska
  • mgr Elżbieta Kur

geografia

  • mgr Elżbieta Kur
  • mgr Katarzyna Czarnecka

matematyka

  • mgr Rafał Borkowski
  • mgr Agata Niewęgłowska
  • mgr Beata Piskorz
  • mgr Anna Słomka
  • mgr Beata Sulej

zajęcia komputerowe/informatyka

  • mgr Grzegorz Dziewulski
  • mgr Beata Piskorz
  • mgr Anna Słomka

zajęcia techniczne/technika

  • mgr Andrzej Czerniewicz
  • mgr Halina Sekita-Waltz

fizyka

  • mgr Agnieszka Długosz

biologia

  • mgr Ewa Piskorz

chemia

  • mgr Joanna Szczygielska

wychowanie fizyczne

  • mgr  Zygmunt Kamola
  • mgr Magdalena Kołodziej
  • mgr Edyta Kozłowska
  • mgr Jakub Ostrowski
  • mgr Adam Marciniuk
  • mgr Katarzyna Nowicka

edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr inż. Aldona Mazur

plastyka

  • mgr Aneta Borkowska
  • mgr Dorota Kondracka

muzyka

  • mgr Magda Kołodziej
  • mgr Anna Lech

zajęcia artystyczne

  • mgr Agnieszka Bryła
  • mgr Iwona Zubkiewicz

religia/etyka

  • mgr ks. Dariusz Czajka
  • mgr Jolanta Nazarko
  • mgr Bożena Pietrzak
  • mgr ks. Robert Ponikowski
  • mgr Iwona Zubkiewicz

wychowanie do życia w rodzinie

  • mgr Zbigniew Janaszek
  • mgr Małgorzata Wawrzyńczak

nauczyciele wspomagający

  • mgr Aneta Bielecka
  • mgr. Aneta Borkowska
  • mgr Rafał Borkowski
  • mgr Katarzyna Czarnecka
  • mgr Agnieszka Długosz
  • mgr Ilona Dmowska
  • mgr Grzegorz Dziewulski
  • mgr Hubert Dybciak
  • mgr Marzenna Grzejdak
  • mgr Monika Jaworska
  • mgr Agnieszka Jezierska
  • mgr Elżbieta Kobińska
  • mgr Dorota Kondracka
  • mgr Jadwiga Kondratowicz
  • mgr Anna Lech
  • mgr Aldona Mazur
  • mgr Renata Michalak
  • mgr Agnieszka Niedźwiedź
  • mgr Agata Niewęgłowska
  • mgr Ewa Piskorz
  •  mgr Katarzyna Rutkowska
  • mgr Małgorzata Rzepko
  • mgr Anna Siedlecka-Marciniuk
  • mgr Małgorzata Stryjek
  • mgr Joanna Szczygielska
  • mgr Małgorzata Wawrzyńczak
  • mgr Elżbieta Wereszczyńska
  • mgr Maria Wiąckiewicz
  • mgr Monika Wolanin-Drozd
  • mgr Anna Wójtowicz
  • mgr Anna Zabłocka

nauczyciele bibliotekarze

  • mgr Anna Chromiak
  • mgr Elżbieta Pogodzińska

wychowawcy  świetlicy

  • mgr Joanna Borkowska
  • mgr Jadwiga Kondratowicz
  • mgr Bożena Pilska
  • mgr Magdalena Potęga
  • mgr Anna Słomka
  • mgr Jolanta Smyk
  • mgr Ewa Ścioch
  • mgr Małgorzata Wawrzyńczak

logopeda

  • mgr Monika Dzięgielewska

pedagog

  • mgr Agnieszka Chudzik

psycholog

  • mgr Emilia Klimiuk
  • mgr Ilona Kowalska

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny